Podopieczni fundacji

Wspieraj z nami polski sport!

Możesz przekazać swój 1% podatku Fundacji Sport Twoją Szansą.

KRS: 0000500784

ROZLICZ PIT
Bezpłatnie Szybko Bezpiecznie

Kilka zdań o akcji

Wypełniając PIT z rozliczeniem za rok 2017, możesz podjąć decyzję o przeznaczeniu 1% swojego podatku dochodowego jednej z organizacji pożytku publicznego. Jeśli kochasz polski sport tak, jak my i chcesz wesprzeć utalentowanych zawodników zmagających się z trudnościami w kontynuowaniu kariery, to możesz przekazać 1% podatku Fundacji Sport Twoją Szansą.
Aby pomóc wystarczy, że w odpowiedniej rubryce rocznego zeznania podatkowego wpiszesz nasz KRS – 0000500784. Fundacja Sport Twoją Szansą funkcjonuje od 2014 roku. Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS, która jest także jej sponsorem głównym. Za cel stawia sobie wsparcie inicjatyw związanych z rozwojem polskiego sportu przez pomoc utalentowanym sportowcom, którzy z przyczyn losowych lub finansowych nie są w stanie kontynuować kariery.
Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego i nieprzerwanie przyjmuje wnioski o wsparcie przez stronę www.sporttwojaszansa.pl. W Radzie Honorowej fundacji zasiadają sportowcy, działacze oraz dziennikarze sportowi: Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Mila, Tomasz Zimoch, Tomasz Smokowski, Piotr Koźmiński oraz Karol Klimczak i Michał Listkiewicz.
Pomogliśmy już wielu utalentowanym sportowcom Zobacz kogo już wsparliśmy

Wspieraj z nami polski sport.
Możesz przekazać swój 1% podatku Fundacji Sport Twoją Szansą

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, OP), należy wpisać:

KRS: 0000500784

    1% podatku mogą przekazać m.in.:
  • ryczałtowcy – PIT 28,
  • przedsiębiorcy – PIT 36,
  • przedsiębiorcy-liniowcy – PIT 36L,
  • pracownicy – PIT 37,
  • emeryci i renciści - PIT OP

Aby przekazać 1 % podatku, wystarczy wpisać w zeznaniu rocznym jego kwotę, numer KRS 0000500784 oraz cel szczegółowy: Fundacja Sport Twoją Szansą. Samym przelaniem środków zajmie się Urząd Skarbowy.

Pobierz formularz PIT w PDF

Do prawidłowego otwarcia plików niezbędne jest ściągnięcie formularzy na dysk i posiadanie oprogramowania Adobe Reader